A Veszprémi Főegyházmegye pályázatot hirdet KÖNYVELŐ állás betöltésére

Feladatok

Önállóan gazdálkodó egységek teljeskörű könyvelése, ezen belül különösen:
• Beérkező számlák kontírozása, könyvelése
• Bank könyvelése és egyeztetése, utalások összekészítése
• Számlázás és a hozzá kapcsolódó kimutatások naprakész vezetése
• Vegyes főkönyvi, illetve tárgyi eszköz könyvelési feladatok elvégzése
• Főkönyvi kartonok és analitikus feladások ellenőrzése
• Adatszolgáltatások és bevallások előkészítése
• Pályázatok könyvelésének támogatása, pénzügyi elszámolásának nyilvántartásában közreműködés
• Zárásokban aktív részvétel, riportok készítése
• Számviteli folyamatba épített ellenőrzések végrehajtása
• Beszámoló előkészítése

Tapasztalat, végzettség, nyelvtudás

• Könyvelői munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat
• Ügyviteli rendszerek használatában szerzett jártasság
• Jogszabályok naprakész ismerete
• MS Office készségszintű használata
• Minimum középfokú gimnáziumi vagy közgazdasági végzettség
• Mérlegképes könyvelői végzettség

Előnyt jelent:

• Egyházi intézménynél szerzett tapasztalat előny
• Megbízható, pontos munkavégzés
• Önállóság
• Jó kommunikációs készség
• Plébánosi ajánlás előny

Elvárások

• A Katolikus Egyház erkölcsi normáinak elfogadása
• Lojalitás, diszkréció és titoktartási készség
• Felelősségvállalás
• Proaktív és munkájára igényes, precíz jó munkabírású személyiség
• Büntetlen előélet, tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk:

• Munkabér megegyezés szerint
• Határozatlan idejű, teljes idejű munkavállalói jogviszony
• Megbízható, biztos munkáltatói háttér
• Jó munkakörülmények
Munkavégzés rendje:
• Munkavégzés helye: Veszprém
• Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
• Heti 40 órás munkarend
• Munkakezdés a megállapodást követően azonnal lehetséges

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Részletes szakmai (fényképes) önéletrajz, motivációs levél
• Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
• Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
• Esetleges referenciák, ajánlások
• Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó jogszabályok szerint (GDPR) az arra jogosult személyek megismerhetik.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: az előírt feltételeknek megfelelő, a benyújtott részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél alapján alkalmasnak ítélt pályázókkal történt elbeszélgetést követő munkáltatói döntés.

Pályázni lehet:
E-mailen: allas@veszpremiersekseg.hu
Levélben: Veszprémi Érsekség – Titkárság
8200 Veszprém, Vár u. 18.
A borítékon kérjük feltüntetni: „könyvelő pályázat”

Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: „Könyvelő”

Comments are closed.

Ugrás az oldal tetejére »