Állandó diakónusok

Név Szentelés éve Szolgálati hely
Bartos Gábor 2007.06.16 Veszprém V.
Bátor K. Péter 2007.06.16. Nagytevel
Birher Nándor dr. 2010.09.08 Veszprém
Csermely András 2016.03.19 Veszprém IV.
Eszes Zoltán 2007.06.16 Várpalota
Leitner Pál 2007.06.16
Mózsa Csaba 2016.07.02 Nemesapáti
Munkácsi János dr. 2007.06.16 Balatonfüred
Paksi Zoltán dr. 2007.06.16 Magyarpolány
Séri Péter dr. 2018.11.18 Veszprém II., Szent László plébánia
Szántó Attila János 2016.03.19 Nemesvámos
Tiszta Zsolt 2020.11.22 Nemesgulács
Tiszttartó Dávid 2016.03.19
Vincze Tibor 2007.06.16 Kehidakustány
Zsebe Attila 2010.09.08 Veszprém I.

 

Comments are closed.



Ugrás az oldal tetejére »