Szalontai István Balázs

Plébániai kormányzó Pókaszepetk
Született: Ajka, 1991. október 11.

Pappá szentelték: Veszprém, 2016. június 24.

Káplán

  • Hévíz, 2016. augusztus 1.-2019.08.01.


2019.08.01-2020.01.20.  Külföldön teljesített szolgálatot.

Káplán

  • Veszprém III. Árpád-házi Szent Margit 2020. 01.21-2020.07.31.


Plébániai kormányzó:

  • Pókaszepetk 2020-