Ismét kaptunk Rómából egy megható videót,
ahogy sok ezer ministránssal együtt várják a főegyházmegyénk fiataljai is a Ferenc pápával való találkozást. ![]()
![]()
közben pedig Németh László Belgrádi érsek köszöntötte a magyar ministránsokat. Megyesi Ferenc atyának köszönjük a felvételeket!
Ministránsaink Rómában – videó
További hírek
2026.06.16.
„Nem az egyházat kell megreformálni, hanem megtérni”
Barsi Balázs OFM Szent Ferenc örökségéről beszélt a Hanghullám idei harmadik útján a Balatonon
2026.06.16.
Angyali hangok a Szent Mihály Főszékesegyházban
Nagy izgalommal készült a vasárnap délelőtti szentmisére a Szent Mihály Főszékesegyház Szent Mihály Gyermekkórusa.
2026.06.14.
„Egyesítsd szívedet Mária és Jézus szívével” – Diakónusszentelés Zircen
Június 14-én ünnepi szentmisére gyűltek össze a hívek a zirci Nagyboldogasszony Bazilikában, ahol Dr. Udvardy György veszprémi érsek diakónussá szentelte Tell Nándor papnövendéket.

