Szeghy Csaba Tamás

Született: Zalaegerszeg, 1964. január 21.

Pappá szentelték: Veszprém, 2014. június 20.

Plébániai kormányzó:

Nemesapáti 2014- /oldallagosan Zalaszentiván 2015-/2017.03.21.

Plébános:

Nemesapáti /oldallagosan Zalaszentiván/ 2017.03.22- /oldallagosan Bezerédi Plébánia/ 2019.08.01 – 2021.03.26

Zalaszentgrót /oldallagosan Zalaudvarnok, Tekenye, Kisgörbő/ 2021.03.26-2021.08.01.

További hírek

Megszakítás