Újabb elismerés borászatunknak

A németországi Berlinben a téli kóstolóra 43 országból hétezernél is több minta érkezett, míg a hagyományos versenyen az idén rekord számú jelentkezést regisztráltak: 40 országból mintegy 6800 bort mérettek meg. A 190 zsűritag nyolc napon keresztül kóstolta és értékelte a nedűket. Hazánkból 450 bort küldtek el a viadalra.

A Veszprémi Érseki Borászat sikerszériája tovább folytatódik – újabb két aranyéremmel gazdagodott a már most is szép gyűjtemény.

A 2023-as 1277 névre hallgató Rajnai Rizlinget és a 2023-as Mandorla nevű Rajnai Rizlinget aranyéremmel jutalmazta a szakértő zsűri.

Egy rövid videó a versenyre nevezett borok raktárából:

További hírek

2026.01.21.

Veszprémben a KELET

Az idén a hagyományos Kárpát-medencei Egyetemi Lelkészségek Találkozójának (KELET) Veszprém ad otthont február 13. és 15. között.

Megszakítás